Erik Rosier

Oprichter van R2M/directeur/eigenaar

Yvette Deckers

Officemanager

Roel Beugels

DIRECTEUR/EIGENAAR

Werkzaam bij betrokken SW-bedrijven:

Carolien Kropman

Evenementen AantWerk

Alexandra v.d. Togt

Officemanager AantWerk

Nienke Vermeulen

Communicatie AantWerk

Rosie Kleinjans

officemanager Kommit

Irene Atol

officemanager Immens

Suzanne Kuhar

Office manager IMMENS

Loes Beckers

Communicatie Konnektos

Kim Hodzelmans

officemanager Konnektos

Richard van Eeden Petersman

WSP Westelijke Mijnstreek

Namen contactpersonen en contactgegevens platforms:

AANtWERK
Officemanagers:
Alexandra van der Togt
T: 0411650343
M: 0626518407
E: A.v.d.togt@wsd-groep.nl

Carolien Kropman (evenementen)
T: 0411650411
M: 0653298476
E: Bestuurssecretariaat@aant
werk.nu

Nienke Vermeulen (communicatie)
M: 0618308417
E: nvermeulen@ibn.nl

BIND!

 

IMMENS
Officemanagers:
Irene Atol                         Suzanne Kuhar
T: 0433820684                 T: 0433824404

M: 0621296788                

E: irene.atol@mtb.nl

E: suzanne.kuhar@mtb.nl

 

 

 

KOM’MIT
Officemanager:
Rosie Kleinjans
T: 0464577432
M: 0636362088
E: r.kleinjans@vixia.nl

 

WSP Westelijke Mijnstreek

Richard van Eeden Petermans

M: 0658076458

E: richard.vaneeden@sittard-geleen.nl

KONNEKT’OS
Officemanager:

Kim Hodzelmans
T: 0495584689
M: 0624883724
E: info@konnektos.nl

Loes Beckers
M:06 45 38 43 62
E: lbeckers@risse.nl

Henriette Maas
Contactpersoon bij Westrom
T: 0475 389 898

SPARK

 

SPRINC
Officemanager
Patricia Damen
M: 0616991138
E: patricia.damen@wspparkstad.nl

WERKWAARDIG

 

Concepten

Implementatie

Networking

Hospitality

SINDS

PROJECTEN

PLATFORMS

PLATFORMLEDEN

telefoon-r2m

R2M, met haar basis in Maastricht, werkt landelijk en Euregionaal.

Telefoon: +31 6 11626818

Wilhelminasingel 76, 6221 BL MAASTRICHT