erik-rosier

Erik Rosier

Oprichter R2M / directeur
yvette-deckers

Yvette Deckers

Officemanager R2M
frits

Frits Roelfsema

Partner
smeets

Ton Smeets

Partner
merce-simons

Merce Simons

Stagiaire
Jenny_den_Hertog

Jenny den Hertog

Partner (KPlusV)

Werkzaam bij betrokken SW-bedrijven:

alexandra-van-der-togt

Alexandra v.d. Togt

Officemanager AantWerk
carolien-kropman

Carolien Kropman

Evenementen AantWerk
nienke-vermeulen

Nienke Vermeulen

Communicatie AantWerk
winfried

Winfried Adriaansen

Officemanager IMMENS
Kitty-Waterlander

Kitty Waterlander

Officemanager KOMMIT
anne

Anne Mertens

Officemanager Konnektos
Loes

Loes Beckers

Communicatie Konnektos
jenny

Vera Rondeltap

Officemanager Spark
MiekevanEgmond

Mieke van Egmond

Officemanager Werkwaardig

Namen contactpersonen en contactgegevens platforms:

AANtWERK
Officemanagers:
Alexandra van der Togt
T: 0411650343
M: 0626518407
E: A.v.d.togt@wsd-groep.nl

Carolien Kropman (evenementen)
T: 0411650411
M: 0653298476
E: Bestuurssecretariaat@aant
werk.nu

Nienke Vermeulen (communicatie)
M: 0618308417
E: nvermeulen@ibn.nl

BIND!
Projectleider:
Jenny den Hertog
M: 0627085534
E: J.denhertog@kplusv.nl

IMMENS
Officemanager:
Winfried Adriaansen
T: 0433820684
M: 0626240918
E: winfried.adriaansen@immens-maastricht.nl

KOM’MIT
Officemanager:
Kitty Waterlander
T: 0464577534
M: 0622987703
E: K.Waterlander@vixia.nl

KONNEKT’OS
Officemanagers:

Anne Mertens
T: 0495584689
M: 0624883724
E: Amertens@risse.nl

Loes Beckers
T:06 45 38 43 62
E: lbeckers@risse.nl

Henriette Maas
Contactpersoon bij Westrom
T: 0475 389 898

SPARK
Officemanager:
Vera Rondeltap
T: 0715818500
M: 0621234637
E: V.Rondeltap@dzb.nl

SPRINC
Projectleider:
Ton Smeets
M: 0655816566
E: T.smeets@r2m.nl

WERKWAARDIG
Officemanager:
Mieke van Egmond
T: 0152151400
M: 0653742081
E: Mvegmond@wspdelft.nl

Concepten

Implementatie

Networking

Hospitality

SINDS

PROJECTEN

PLATFORMS

PLATFORMLEDEN

telefoon-r2m

R2M, met haar basis in Maastricht, werkt landelijk en Euregionaal.

 

Telefoon: +31 6 11626818

Wilhelminasingel 76, 6221 BL MAASTRICHT